muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Nowe płyty Konrada Kucza

Nowe płyty Konrada Kucza

Dodano: 2009-08-17, przez Spawngamer
Konrad Kucz wydał dwie nowe płyty pt. Music From The Distance i Music From The Distance 2. Artysta zdradza: "Music from the Distance" powstał w wyniku bezpośredniej inspiracji fotografiami Grzesia Tureckiego. Są to zdjęcia z rejsów morskich. Wiele z nich ma specyficzny ambientowy klimat, takie senne pływanie które zdaje się nie mieć końca. Pierwsza część dotyczy ciepłych rejonów naszej ziemi zaś druga jest typowo zimowa. Jestem zadowolony gdyż wydaje mi się że udało mi się w końcu wyrwać z maniery vita conteplativowej". Kto zna ambienty tego wybitnego wykonawcy chyba nie musi być zachęcany - kontakt w celu zakupu tej i innych pozycji  konrad@kucz.net Zachęcamy też do odwiedzenia strony http://www.kucz.net/

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...