muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Muzyka teatralna Roberta Kanaana

Dodano: 2011-05-09, przez Marqs
Muzyka teatralna stanowi ważną dziedzinę twórczości gdańskiego kompozytora. Dotychczas zrealizował już kompozycje do ponad trzydziestu sztuk teatralnych, ponadto tworzył muzykę do widowisk i sztuk plenerowych. W 1996 został uznany przez "Rzeczpospolitą" za autora najlepszej muzyki teatralnej w sezonie za "Sonatę Belzebuba" w reż. Julii Wernio. Sztuki z muzyką Roberta Kanaana były lub są wystawiane w teatrach Warszawy (Teatr Polski, Teatr na Woli), Kilonii, Krakowa, Poznania, Łodzi, Gdyni, Katowic, Kalisza, Gorzowa, Opola, Płocka, Słupska. 
Również rok 2011 jest bogaty w muzyczne ilustracje teatralne Roberta Kanaana:
 
27.02.2011 Opolski Teatr Lalki i Aktora - Cudowna lampa Aladyna (reż. Lech Chojnacki);
19.03.2011 Teatr Miejski im.Witolda Gombrowicza w Gdyni - Pies z kulawą nogą (reż. Zdzisław Starczynowski)
26.03.2011 Teatr im. J. Osterwy w Gorzowie Wlkp. - Krzyk (reż. Andrzej Pieczyński)
31.03.2011 Teatr im. Szaniawskiego w Płocku - Beauty 3.0 (reż. Rafał Matusz)

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...