muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

"Midimania" to już historia...

Dodano: 2011-07-15, przez Marqs
Portal i serwer MIDIMANIA, który przez wiele lat był miejscem popularyzowania i promowania muzyki elektronicznej przeszedł do historii. Jego właściciel i administrator Paweł Starczewski, podjął decyzję o likwidacji portalu, o czym informował w ostatnich dniach na stronie głównej serwisu. Dzięki serwerowi midimania sporo Polskich el-muzyków i portali tematycznych miało przez lata swoje darmowe miejsce w internecie w tej domenie. Teraz tak nagle tego zabrakło i zmuszeni są do szukania innej alternatywy. Część już posiada nowe adresy internetowe. Aktualne dane w naszym katalogu.

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...