muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Odszedł Dawid Gillner twórca OMNIBRAIN

Dodano: 2011-10-04, przez Marqs
Dawid Gillner"Z żalem zawiada- miamy, że dnia 29 września br. odszedł od nas Dawid Gillner, twórca projektu Omnibrain, członek społeczności skupionej wokół idei Warsaw Electronic Festival. To smutne, że zmarł tak wcześnie, w tak młodym wieku - aktywny muzyk, wydawca, osoba obdarzona niezwykle barwną wyobraźnią... Składamy rodzinie kondolencje - to szokująca i przykra wiadomość dla nas wszystkich...". Tak informuje nas o tragicznej śmierci młodego artysty Jarek Grzesica na forum WEFu. Łączymy się w bólu z najbliższymi, rodziną i fanami, przyjaciółmi. Który to już raz zabraknie młodego obiecującego twórcy z pomysłem na muzykę i na siebie... Pytanie jak zwykle pozostaje bez odpowiedzi. 

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...