muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

El-Eminence Fest

Dodano: 2011-10-05, przez Marqs
30 października będzie dniem wielkiej radości dla wielbicieli muzyki elektronicznej. Tego dnia w warszawskiej Stodole odbędzie się El-Eminence Fest. W jego ramach na scenie pojawią się wielcy tego gatunku muzycznego: Józef Skrzek, Władysław Komendarek, Steve Schroyder, Omni oraz Agressiva 69. Władysław Komendarek zaprezentuje materiał z nadchodzącej płyty „Przestrzenie przeszłości", zawierającej najlepsze utwory artysty. Premiera albumu już 10 października. Pod koniec tego roku ukaże się także nowa płyta Agressivy 69 zatytułowana „Republika 69". Znajdą się na niej covery utworów Republiki. Polecamy.

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...