muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Odyssey w Markowym Graniu

Odyssey w Markowym Graniu

Dodano: 2012-06-13, przez Marqs

"Z ciemności wyłaniają się wagony metra - wsiadamy w dźwiękową podróż przez podziemne labirynty. Po upływie niespełna dwóch minut czysty environmental przeradza się w fantastycznie rozedrganą sekwencyjną suitę, podminowaną efektami kojarzącymi się z płytami Jean-Michela Jarre'a Oxygene i Equinoxe...." W ten sposób swoją recenzję rozpoczyna Igor Wróblewski ostatniego albumu Odyssey-a na Generatorze.pl . Album "Music For Subway - Symphony For Analogues" to album dwupłytowy, który w całości wysłuchamy podczas Markowego Grania w EL-Stacji już jutro (czwartek 14.08.2012) o godz. 22:00

Zapraszam!

Marqs

http://el-stacja.pl

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...