muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Energia z borów

Dodano: 2015-12-01, przez Marek Kwiatkowski
Jak co roku w lipcu kompozytorzy, słuchacze i sympatycy muzyki elektronicznej spotkają się na festiwalu w Cekcynie. W tym roku po raz dziewiąty. Co prawda to jeszcze nie jubileusz, ale już w tym roku zaszły pewne zmiany. Zmieniła się choćby nazwa festiwalu z "The Day Of Electronic Music" na "Cekcyn Electronic Music Festival". Powraca konkurs dla młodych twórców, czego zabrakło w zeszłym roku. Wszelkich informacji można szukać na nowopowstałej stronie festiwalu - http://cekcynfestival.pl. Jak co roku zapraszamy do Borów Tucholskich nie tylko na koncerty i samą muzykę, to również okazja by poznać  i spotkać wykonawców i słuchaczy z całej Polski. Warto dodać, że jak zawsze bardzo blisko festiwalu jest sam Marek Biliński. Do zobaczenia!
 

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...