muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Elektroniczny Weekend 2014

Dodano: 2015-12-01, przez Marek Kwiatkowski
Muzyka elektroniczna ponownie zabrzmi w mogileńskim Amfiteatrze Letnim w sobotę 23 sierpnia. Cykliczne koncerty z serii "Elektroniczny Weekend" zdążyły już zaciekawić mogileńską i nie tylko publiczność. Pod koniec wakacji przyszedł czas na tegoroczną odsłonę el-muzycznych przeżyć. W tym roku będziemy gościć Macieja Braciszewskiego, który grał już w Mogilnie na "Elektronicznej Barce" jak i na I edycji "Elektronicznego Weekendu",. Tym razem jest idealna okazja, by zaprezentować muzykę z serii "Anno Domini". Po premierze, która miała miejsce nie tak dawno przy Katedrze w Gnieźnie czas na prawdziwą elektroniczną ucztę również w Mogilnie. Koncert rozpoczyna się od 21:00 i oprócz samej muzyki, wykonawca przygotował oprawę wizualną w postaci świateł, laserów i wizualizacji. Całość zrobi niesamowite wrażenie. Warto dodać, że patronatem muzycznym ten koncert objął Roland Polska, wpierając również Macieja sprzętowo swoim najnowszym instrumentarium. Muzyka, którą usłyszymy to miks utworów zawartych na trzech płytach "A.D. 966", "A.D. 1000" i "A.D 1025". Muzyka, która opowiada o początkach Państwa Polskiego o naszych korzeniach jak i o mieście, gdzie wychował się i mieszka wykonawca, czyli Gnieźnie.

 

Organizatorzy to lokalne radio internetowe non-profit EL-Stacja i Mogileński Dom Kultury przy wsparciu finansowym lokalnych firm i przedsiębiortw. Pomaga również W3M. Podobnie jak w latach ubiegłych poprowadzę koncert osobiście.

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...