muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Koncert Świętojański - Alternatywa w planetarium

Dodano: 2016-08-26, przez Andymian

Koncert muzyki alternatywnej w oprawie fotograficznej to pomysł na wieczór 24 czerwca  w Olsztyńskim Planetarium. Koncert Świętojański inauguruje  lato  w sali pod kopułą. Początek  godz. 19.00, wstęp wolny.  

 

Autorzy klimatycznego wieczoru z tematem Wiosna-Lato: Andrzej „Andymian" Mierzyński, Elżbieta Mierzyńska, Jacek Kowalski, Anna Wojszel, Henryka Cirut oraz modelki w sesji plenerowej.  Główna inspiracja - kompozycje  barokowego mistrza skrzypiec A. Vivaldiego (Cztery Pory Roku), ale w odpowiedzi współczesnej  na instrumenty klawiszowe, obraz i tekst. Gospodarz spotkania: Olsztyńskie Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne. 


Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...