muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Archiwum wiadomości

Jerzy Kordowicz i Studio El Muzyki

Dodano: 2017-04-22, przez Marqs
Nie wiem sam, dlaczego ta informacja zamieszczona jest tutaj tak późno. Na pewno fani muzyki elektronicznej już doskonale wiedzą, że powróciła audycja redaktora Jerzego Kordowicza do Trójki. Co wtorek o 22:00 pan Jerzy zaprasza na godzinne Studio El Muzyki, gdzie prezentuje różnorodną muzykę elektroniczną. Z przyjemnością prezentuje nowości krajowe jak i zagraniczne ale i z sentymentem wraca do starych, znanych klasyków el-muzyki. Czy warto słuchać? Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź: Koniecznie! Powrót tych kultowych audycji do radiowej Trójki wraz z uroczym panem Jerzym to doskonały rarytas dla każdego fana muzyki elektronicznej, który wychowywał się na tych audycjach prowadzony przez różne zakamarki przez Pana Jerzego. 
Audycja jest archiwizowana, więc można powrócić w każdym momencie - archiwum na stronie radia pod tym linkiem. Oczywiście serdecznie polecamy!

Zdjęcie: Marek Horodniczy
Zdjęcie: Marek Horodniczy

Od redakcji

Jesteśmy z Wami od grudnia 2004 roku!

Tak, niedługo pstryknie nam 9 lat. Wiele się pozmniało, jednak strona jest wierna el-muzyce i swoim fanom. Chcielibymy podziękować wszystkim, z którymi jesteśmy i dla których ten serwis powstaje. Jak widać zachowaliśmy swój niekomercyjny charaker mający na celu jedynie popularyzację klasycznej muzyki elektronicznej w internecie.

Czy chcemy się rozwijać - tak. Piszcie do nas. Napiszcie czego nam brakuje, co warto promować. Jak często nas odwiedzacie i jaką muzykę tworzycie lub chcielibyście tworzyć.

Zapraszamy

czytaj więcej...