muzyka elektroniczna, el-muzykamoog

Undermathic - Return to childhood

Undermathic

Return to childhood

rok wydania: 2009

Undermathic (właściwie Maciej Paszkiewicz) - urodził się w Koninie, w 1981 roku. Muzykę elektroniczną tworzy od 1999 roku. Gra na gitarze, perkusji oraz syntezatorach. W marcu 2009 podpisał kontrakt ze znaną chicagowską wytwórnią Tympanik Audio.
Jego charakterystyczny styl to połączenie dość ciężkich, często industrialnych dźwięków z delikatnymi, spokojnymi i melancholijnymi brzmieniami, również tradycyjnych instrumentów - pianin, skrzypiec, wiolonczel.
Undermathic używa bądź to specjalnie nagranych sampli, bądź też przetwarza istniejące już próbki w najbardziej dziwaczny sposób.
Wynikiem tego jest powstawanie muzyki z dźwięków, które teoretycznie z muzyką nie mają wiele wspólnego. Całość za to poskładana jest w sposób nie drażniący i dający już typowo "muzyczny" efekt.
Ponadto... ciekawa osobowość, ciekawe poglądy i spojrzenie na świat, mnóstwo myśli, wrażliwe wnętrze, otwarty na wszelkie propozycje muzyczne i na różne formy wykorzystania jego muzyki.

Undermathic - elektro/ambientowy projekt Macieja Paszkiewicza pod skrzydłami wytwórni Tympanik Audio wydaje swój debiutancki album "Return To Childhood". Undermathic urzeka delikatnymi fortepianowymi kompozycjami, niezrównaną czystością brzmienia i mroczną, czarodziejską aurą która zniewala umysł i wykorzystuje w pełni wszystkie zmysły człowieka. Prawdziwy talent z Polski gotowy do tego by uwolnić słuchacza od z góry przyjętych uprzedzeń i pojęć. Porywa odbiorcę do epicentrum elektronicznego dźwięku. "Return To Childhood" to album pełen życia i wizji, nasycone pięknem organiczne, wyrafinowane rytmy. Elektroniczna, inteligentna muzyka przyszłości.www.undermathic.com

« powrót